Witamy odbiorców branżowych i detalicznych

 

 

PHU NIFRA od roku 1990 zajmuje się dystrybucją hurtową materiału roślinnego pochodzącego z najlepszych szkółek krajowych oraz zagranicznych (bezpośredni importer).

 

Na obszarze 3 ha znaleźć można bardzo szeroki wybór roślin liściastych, iglastych, drzew alejowych, róż oraz pnączy o różnych wymiarach (od 0,5m do 8m) z gruntu i w pojemnikach. Dzięki szerokiej ofercie nabywcami krzewów są odbiorcy z całego kraju i klienci zagraniczni: centra ogrodnicze, szkółki zaopatrujące się w młody materiał do dalszej produkcji, firmy aranżujące ogrody przydomowe oraz tereny zielone jak również klienci detaliczni. Realizujemy również indywidualne zamówienia hurtowe, w tym na młody materiał szkółkarski do dalszej produkcji.

 

Od roku 2000 w kalendarz wydarzeń branży ogrodniczej wpisała się Wystawa-Sprzedaż Materiału Szkółkarskiego. Co roku , przez cały miesiąc luty , w hali o powierzchni 3500m2 gromadzimy do Państwa dyspozycji wzory roślin, na bazie których możliwe jest składanie zamówień dostarczanych własnym transportem w umówionym terminie.

 

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów zajmujących się obrotem mat.szkółkarskiego udostępniamy na naszej stronie internetowej codziennie aktualizowane oferty cenowe wraz ze zdjęciami oraz  formularzami zamówieniowymi. W celu skorzystania z tej formy zakupu prosimy o zarejestrowanie się w naszym systemie zamówień.

 

Stałym i solidnym Klientom oferujemy dogodne warunki płatności.

 

Zapraszamy do zakupów w naszej firmie.